10 ZASADY ZDROWEJ I ZBILANSOWANEJ DIETY.

10 ZASADY ZDROWEJ I ZBILANSOWANEJ DIETY.Dobrze wyważony, a także różni się dieta plan plan zwiększa, oczywiście, nie tylko cielesne możliwości – jednak dodatkowo twoja osobista pomyślność! Mieszkać w zdrowym i zrównoważonym, a także zrównoważonym poziomie, oczywiście, nie oznacza tego, aby pozbyć się przyjemności.

Jeśli rzeczywiście spożywać zdrowe i zbilansowane posiłki, produkuje konieczny powrót do własnego stylu życia. Dość krytyczny element przychodzi od trybu dieta planu dobra zrównoważonego satysfakcjonować z dnia na dzień przeszkody w ich zajęciach oprócz zwodnicze życia.
Ilość od świni muszę mieć ze sobą? Ile to będzie kosztować? warzywa i owoce powinny być właściwie w dzień? 10 zasad zdrowego odżywiania, niemieckiej kultury, zdrowia, a także źródło zasilania czerwony sznureczek na skomplikowany „dzień żywności”.

Wraz z 10 zasadami dla zrównoważonej i również zdrowej strategii reżimu diety jesteś w stanie w miarę możliwości dotknąć rzekomej пирамидке przewdonika jedzenia, modele wykonane przez zasilanie dostawcy informacji technicznej, rolnictwa, obrony kupującego, prezentując znakomity skład talerzy.

Dobrze wyważony i nudna: nasi eksperci zalecają, aby codziennie jedli 5-6 produktów, które w rzeczywistości będzie w rzeczywistości rozproszone w czasie. 3 posiłek poranny i wieczorny posiłek, posiłki i porze lunchu powinny składać się z około 25-30 procent całkowitej energii elektrycznej w dzień.

Piramida w rzeczywistości składa się z 8 załóg potraw: zazwyczaj znajdziesz dania, które ciało musi mieć naprawdę najbardziej – jako przykład napojów, warzyw i owoców. W najniższej skutecznej z piramid jest znacznie mniejsza część elementów mają w-tam potraw, których powinno być znacznie mniej, ponieważ szczególnie Zucker-i tłuste jedzenie jest tak samo ważne.

WYMAGANIE 1: CIESZ SIĘ TABLICĄ Z PRODUKTÓW.

Dobrze wyważony, przemyślany program diety, zdefiniowana najważniejszym sposób: zmiana! Jeśli chcesz jeść zdrowe, jak również zrównoważony, należy co włączeniu низкоэнергическое wraz z pożytecznym U-najbardziej dokładne veggie – odpowiednim ilością.

POLITYKA 2: LICZNE PRODUKTY ZBOŻOWE, A TAKŻE BIAŁE POTATOS.

Imperium z węglowodanów i niskiej zawartości tłuszczu: produkty z ziarna, takie jak makaron, ryż, piekarnie, zboża i ziemniaków faktycznie dobrze zaprojektowane programie zasilania i nasze olejki energii elektrycznej sprzedawca w tym samym czasie!POLITYKA 2: LICZNE PRODUKTY ZBOŻOWE, A TAKŻE BIAŁE POTATOS.
Wraz ze znacznym wzrostem energii, części płatków powodują fizyczne dane od obfitych witamin, minerałów, jak również прослеживающий element zewnętrzny, a także phytochemicals. Ważne: ty bierzesz te produkty jak zarządzane z niską zawartością tłuszczu substancji aktywnych.
Wykonaj zupełnie nie białe malowane części mąki kiedy osiągalny, a także wykorzystaj wszystkie powierzchowne produkty dość często jak praktycznie. Nie wygląda na szczegóły jedzenia z wholegrain – gdy bagażowa zachęca – wykorzystuje tylko pełne ziarno do białego покрашенным produktów mąki. Perk: produkt z witamin, minerałów, błonnika trybu diety i polyunsaturated sadło ogromnie dużo wyższego dla całkiem powierzchni!

Ustawa 3: warzywa i owoce każdego dnia.

Jesteś dostępność do owoców, a także warzyw, 5 sztuk dziennie powinny być jak nowe, a może na jakiś czas przygotowane. I odwrotnie, używa podobnie wykonanie w porównaniu z sokiem. Uzależnione od okresowych rzeczy!
To rzeczywiście wyzwanie jeść 5 części, pochodzących z owoców i warzyw dziennie? Wraz z niewielką ilością od strategii, to w rzeczywistości na pewno nie jest tak trudne: obecnie wcześnie rano można ozdobić organiczny jogurt lub nawet płatki z nowym owocowy produkt – po prostu dokładnie jak to mniej więcej wraz ze szklanką ekstraktu?

Bo między roślinnych pałeczkami lub przedmiotem owocowego niepokoju. A także na czas obiadu wraz z kolacją można łatwo Ciąć wraz z receptą veggie edge lub trochę pokręcił się sałatka!
Warzywa i owoce w rzeczywistości są bogate w witaminy, minerały, a także błonnik i фитохимическими substancjami. Produkt Owoc ma glukozę jak cukier, to będzie wskazane recipe In-between, natychmiast oferować system fizycznego ciała z energii elektrycznej.

WSKAZÓWKA ZWIERZĘCIA W WYMIARZE 4:.

Mięso drobiowe, ryby i wędliny są rzeczywiście bardzo pomocne. I mnóstwo produktów mlecznych, które powinny iść na gromadzenie żywności na co dzień, mają wiele nadmiaru tłuszczu. Uważaj na produkty o niskiej zawartości tłuszczu, szczególnie produktów mięsnych wraz z produktami mlecznymi rzeczy. Tłuszczu składnik produktów mlecznych, ryb i drobiu znacznie różni się w zależności od wyboru, planowania i rodzaju. Upewnij się, aby jeść niskotłuszczowe rzeczy!
Ryby składa się z kwasów tłuszczowych Omega-3, które sprawiają, że wiele istotnych funkcji w systemie organizmu. Proszę, kilka razy w pełnej tygodniu ryby, tak jak trochę porcji (70 g) tkanki tłuszczowej ocean ryby jak makrela, a także stosunkowo dużo większym przekroju (od 80 do 150 gramów) tłuszczu ryb, składający się z dorsza lub czarniaka.

Przy zakupie ryb, jestem pewien, że to się dzieje na podstawie zrównoważonego zasobu.
Wieprzowina, w szczególności żelazo wraz z witaminy B1, B6, oprócz B12. Musisz zdecydować się na ptaka, w wyniku karmienia mięso, w porównaniu z czerwonawym świnią (wołowina, świnia).
Kwota od 300 do 600 gramów kurczaka / bratwurst tygodniowe dosyć — dodatkowe nie powinny tam być.

PROPOZYCJA 5: TŁUSTY POKARM.

Tłuszcz oferuje naszym pracownikom wraz z energii elektrycznej i faktycznie jest bardzo ważne-ale to może być szybko nadmiernym! Tłuszcze wraz z olejami są specjalnie kaloriami, nadmiar tłuszczu może szybko reklamować problemy z nadwagą, jeśli переусердствуете.
Tłuszcze wraz z olejami zawierają ważne tłuszcze, które fizyczna system obronny organizmu musi mieć codziennie.

Zazwyczaj, tłustych części U zawiera ważne witaminy soluble tłusta tkanka jak witamina An, a także witaminę E.
60 do 80 gramów od nadmiernych złogów tłuszczowych czas wystarczy.
Ilość tłuszczu, który trzeba sobie, ale poza tym, że tłuszczu rzeczywiście rozwija się w dobrze zbilansowanej, a także zrównoważonej diety plan nie tylko.

Wolimy oleje roślinne, a także tłuszcze, takie jak rzepak, a także olej z soi – lub, być może, rozpowszechniane zbędne tłuszcze ciała, które w rzeczywistości są prezentowane z tych olejów. Tłuszcz roślinny zawiera znaczne ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Zmniejszają zagrożenie metody tkanki tłuszczowej metabolicznym, które może łatwo doprowadzić do chorób układu sercowo-naczyniowego choroby. W zależności od oleju lub być może nadmierny ciała sadło zawierać the even more nieprzepojeni nadmierny sadło faktycznie, mocno swój własny promuje wynik.

Czujność: ukryte ciało nadmiar tłuszczu!

Wykonujesz nie pozorny tłuszczu materiał dostarczany z wielu przedmiotów. Rzekome ukryte złogi tłuszczu w rzeczywistości znajdują się poza typowo do mięs, szczegóły nabiał, szczegóły bakeshop, w dodatku do jedzenia udogodnienia i szczegółach gotowego posiłku. Odwiedź na żywienioniowych szczegółach na opakowaniu lub zamówić w firmie!

Zasada 6: trochę glukozy i soli.

Ten lub inny drugiej szklankę z lemoniadą faktycznie jest włączony – mówiąc to w małych ilościach. Idźcie rozsądnie oprócz słodyczy-wraz z żywnością lub, być może, napojami, które właściwie wyważone, wraz z szerokiej gamy słodyczy (np. syropem poziomu cukru we krwi).
Z nabyciem od sodu upewnij się, że to faktycznie jest wzbogacony w jod, a także fluorku.
Sezon wraz z jak najmniej z sodem-a także jako substytut nasila się w dodatku do ароматизаторам w dodatku do каннабису.

ZASADA 7: DUŻO ZUŻYWA.

Korzystanie z dużo alkoholu jest zdrowe i zrównoważone! Spożywać alkohol około półtora litrach płynu, bo płyn jest życie i śmierć. Po podgrzaniu, oprócz dużej próby, potrzebne są napoje alkoholowe, polegające na dodatkowym.
Wybierz swoją ulubioną wodę niezależnie od tego, konsumować, czy to razem z lub, być może, bez kwasu węglowego – oprócz różnych innych низкокалорийным drinków, w tym экстракционный Szprycera i nawet niesłodzone organicznej herbaty.
Trzymaj się z dala od bardzo słodkich, a także to wysokokaloryczne napoje i nawet ocenić wszystkie z nich tylko w małych ilościach. Należą do nich jako przykład elektryczne, koktajle, napoje gazowane, a także napoje bezalkoholowe, ale dodatkowo czyste soki owocowe i nektary.

PLAN 8: OBIAD GOTOWY.

Prawdopodobnie przygotuj swoje produkty zasilania zamiast tymczasowo, a także przy niższych wskaźnikach. Użyj mniej wody, a także olej. Składniki odżywcze pozostają – smak!

ZASADA 9: CZAS DLA PEŁNEJ SATYSFAKCJI.

Jest świadomie pomaga także prawidłowo się odżywiać. Tak samo, jak i do zapamiętania: dokładnie tak samo oczy. Poświęć trochę czasu, aby prace przygotowawcze z żywności z dala od spełnienia prawdy, wychodzącej z twojego posiłku. Oczywiście, nie tylko zachwyt, który przyczynia się do poczucia od ostrości, poza tym.

ZASADA 10: ONE NADAL USUWANIE!ZASADA 10: ONE NADAL USUWANIE!

Należy, jeśli to możliwe, włącz zrównoważony program diety wraz z wiązkami działalności. Codziennie 30-60 minut. ćwiczenia fizyczne lub nawet działalność sportowa w rzeczywistości są traktowane z pierwszego kursu. Mieszanka zróżnicowane, zdrowe programu planu diety, a także sportu i ruchu pewien, że odpowiednia waga ciała. Dodaje to pewnie nie wystarczy do Long-lasting zdrowia, w tym rynków w dodatku twoje dobro było! Poza tym, który porzucił swój samochód i wybrać się na spacer kilka kroków spacerując obrońców atmosfery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *